Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

O Buldočí kost 2011/2012 (3/9)

(22. 08. 2012 - 12:11)

Martin Pariza, Michal Kouřil, Michal Faksa, Jiří Kozák, Jaroslav Burget, Stanislav Kamenský a zastupující gólman Martin Neček
Martin Pariza, Michal Kouřil, Michal Faksa, Jiří Kozák, Jaroslav Burget, Stanislav Kamenský a zastupující gólman Martin Neček

Zelené Balet uzavřel letní přestávku účastí na druhém ročníku pňovického turnaje O Buldočí kost, pořádaného domácím týmem Bulldogs Pňovice. Ročník 2011 na tomto turnaji znamenal pro Balet 3. místo. Cíl byl minimálně obhájit, což se nakonec stalo a do sbírky Baletu přibyla další trofej v podobě poháru za 3. místo.Ještě před začátkem turnaje se na poslední chvíli omluvili dva hráči a třetí hlásil výrazné zpoždění, takže první dva zápasy Balet absolvoval s jedním střídajícím hráčem. Tyto dva zápasy byli ze strany Baletu velice špatné.

První zápas, s organizátory turnaje (Bulldogs Pňovice), Balet prohrál vysoko 1:4, díky téměř nulové efektivitě, nedokázal využívat šance, které si vytvořil.

Druhý zápas, s týmem FC Galaxy, byl o něco lepší, ale opět nízká efektivita a remíza 1:1 nemohl být výsledek, se kterým by byli hráči Baletu spokojeni.

Až ve třetím zápas, na který už dorazil Michal Faksa, bylo patrné zlepšení. Tradičního soupeře El-Jambass Balet zdolal 2:1 a zaznamenal první výhru na turnaji.

Ze čtyřčlenné skupiny Balet nakonec postoupil z druhého místa a do čtvrtfinále dostal za soupeře tým FC Tripple X, který porazil 1:0.

Bitvu o finále Baleťáci, posíleni o Martina Parizu, svedli z druhým domácím týmem, Dřeváky Pňovice, přestřelku nakonec těsně vyhráli domácí Dřeváci 4:3, kterým hattrickem výhru vystřílel boudoucí nejlepší střelec turnaje.

V zápase o třetí místo se Balet utkal znovu s týmem FC Galaxy, za Balet nastala změna na postu gólmana, protože Roman Hloch musel odjet a vystřídal jej Martin Neček, který zachytal také skvěle. Průběh zápasu byl tentokráte jednoznačnější a výsledek 2:0 znamenal pro Balet obhajobu 3. místa.

Za Zelené Balet se trefili: 4x Kozák Jiří, 3x Kouřil Michal, 1x Kamenský Stanislav, 1x Faksa Michal, 1x Pariza Martin.

I přes počáteční střeleckou mizérii byl nakonec turnaj pro Zelené Balet velice povedený. I organizátorsky byl zvládnutý skvěle.

Speciální dík patří samozřejmě organizátorům turnaje týmu Bulldogs Pňovice, Martinu Parizovi, který Baletu ve vyřazovacích bojích velice pomohl a zejména Romanu Hlochovi, který byl oporou v bráně.

 


CoKdyKdePočet týmůUmístění
O Buldočí kost 2011/201218.08.2012Pňovice93
Sestava
 Hloch R. - Burget J., Faksa M., Kamenský S., Neček M. - Kouřil M., Kozák J., Pariza M. 


Zápasy


Zelené Balet : Bulldogs Pňovice1 : 4
Zelené Balet : FC Galaxy1 : 1
Zelené Balet : El-Jambass2 : 1
Zelené Balet : FC Tripple X1 : 0
Zelené Balet : Dřeváci Pňovice3 : 4
Zelené Balet : FC Galaxy2 : 0


Galerie

FotogalerieKomentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášeni!
 
Načítám...
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner