Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Rotor LBT : Zelené Balet - 1 : 2

(13. 04. 2015 - 10:42)

aneb jak Zelené Balet vítězství utrpěl2. jarní kolo Baleťáci vyjížděli do nedalekých Bohuňovic,kde domácí Rotor LBT hraje. Bohuňovický sportovní areál je opravdu nádherný,ale Baletu se tam nikdy moc dobře nevedlo.  Což nepotvrzoval v první půlhodině, kdybyl rozhodně lepším z týmů. I přes několik velmi dobrých šancí alehostující hráči proměnili tu nejmenší, nepovedená střela J. Jelénka se nakonecukázala jako povedená a skončila v síti domácích.

Rotor do druhé půle nastoupil jako vyměněný, stejně tak,bohužel, i Balet. Druhá třicetiminutovka byla plně v režii domácích ajejich soustavného tlaku, který brzy vyústil ve srovnání. Baleťáci zažívalihorké chvíle a nad vodou je držel zejména skvělý výkon S. Kamenského v bráně.V předposlední minutě utkání měl Rotor 100% šanci, kterou ale nedokázal,se štěstím pro Balet, využít. A jak to bývá ve fotbale, „nedáš – dostaneš”: M.Fekiač z ojedinělé šance hostí dokázal zápas rozhodnout.

 

Datum a časDomácíHostéVýsledekHřištěRozhodčí
11.04.2015 - 10:00Rotor LBTZelené Balet1 : 2BohuňoviceHladík


Galerie

FotogalerieKomentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášeni!
 
Načítám...
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner