Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

O Buldočí kost 2017/2018 (1/8)

(29. 08. 2017 - 13:12)

Zelené Balet se jako každoročně, letos již posedmé, zúčastnil pňovického turnaje v malé kopané „O Buldočí kost“. Sedmý ročník se odehrál v sobotu 19. srpna na místním fotbalovém hřišti. V předchozích letech Balet končil, až na dvě výjimky, vždy na stupních vítězů, ale nikdy na nejvyšším…Druhý zápas, proti MK Jívové, skončil smírem v podobě remízy 0:0. Outsider skupiny, tým Pohoda, baleťáky překvapil a dlouho vedl 1:0. Hráčům Zeleného Baletu se podařilo skóre otočit na 1:2, ale poslední slovo měla Pohoda, která gólem na 2:2 stanovila konečné skóre zápasu.

Do vyřazovací části vstupoval Balet z druhého místa a soupeři, s názvem Pivaři, nedal nejmenší šanci a čtyřmi góly rozhodl zápas ve svůj prospěch.

Semifinálovým soupeřem byli Baleťákům dobře známí Dřeváci Pňovice a po vyrovnaném průběhu zápasu se rozhodovalo, až v závěru druhé půle, kdy na tři přesné zásahy Baletu Dřeváci dokázali zareagovat jen jedním.

Do finále se prodral tým Académica, který ve skupině sice skončil poslední, ale vyřazovací část zvládl nejlépe. Taktikou svázaný zápas, kdy nikdo nechtěl udělat chybu, dospěl až k penaltám. Střelci Zeleného Baletu se nemýlili ani jedenkrát, zato soupeř minul hned první penaltový pokus.

Po sedmy letech účasti mohl Zelené Balet pozvednout nad hlavu pohár pro vítěze turnaje. Trofej pro nejlepšího gólmana turnaje skončila u baleťáckého strážce svatyně, Standy Kamenského, jako téměř každoročně. Jediná trofej, která baleťákům unikla, byl Pohár pro nejlepšího střelce turnaje, kde Michael Schejbal ztratil na vítěze této kategorie pouze jeden přesný zásah.

Úplný závěr turnaje byl ve znamení „naražení vyhraného sudu piva“. Baleťáci potvrdili pověst pravých „alkoholiků“ a se sudem se prali dva víkendy ?. Se značnou pomocí kamarádů a rodiny se nakonec podařilo pivo vypít a udělat důstojnou tečku za Buldočí kostí.

 


CoKdyKdePočet týmůUmístění
O Buldočí kost 2017/201819.08.2017Pňovice81
Sestava
 Kamenský Stanislav - Janík Richard, Kališ martin, Kolovratník Jindřich, Smetana Antonín - Kouřil Michal, Mrázek Ondřej, Schejbal Adam, Schejbal Michael 


Zápasy


Zelené Balet : SK Náklo3 : 1
Zelené Balet : MK Jívová0 : 0
Zelené Balet : Pohoda2 : 2
Zelené Balet : Pivaři4 : 0
Zelené Balet : Dřeváci Pňovice3 : 1
Zelené Balet : Académica0 : 0 (pen. 3:2)Komentáře

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášeni!
 
Načítám...
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner