Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Rozpis zápasů - 2020/2021

(Rozlosování ligových zápasů.)

Filtrování:
Kolo Tým Datum konání Hřiště

Domácí   Hosté Datum konání Hřiště Rozhodčí
8. kolo
FC Broky:OSŽ Commando13.10.2020 17:00Milo 2Vláčil
J.A.H.:FC ZRTV Loko13.10.2020 19:15Milo 2Vláčil
Leaders:Académica14.10.2020 19:15Milo 1Švancara
Zero Spiel:Nano Complex15.10.2020 17:00Milo 1Vláčil
Second Wave:FC Bastila17.10.2020 09:30Slavonín 1Kurel
Darkside:Real Stars17.10.2020 10:30Milo 2Kumr
Elektro Otáhal B:Zelené Balet01.01.2021 20:15Milo 1Antoš
 
9. kolo
OSŽ Commando:Elektro Otáhal B20.10.2020 18:00Slavonín 1Valenta
Académica:FC Broky22.10.2020 18:00Slavonín 1Kenša
FC Bastila:Leaders22.10.2020 19:15Milo 1Dráb
FC ZRTV Loko:Darkside23.10.2020 17:00Milo 2Kurel
Nano Complex:Second Wave23.10.2020 18:00Milo 2Kurel
Real Stars:Zero Spiel23.10.2020 18:00Slavonín 1Antoš
Zelené Balet:J.A.H.01.01.2021 19:00Slavonín 1Valenta
 
10. kolo
FC Broky:FC Bastila27.10.2020 18:00Slavonín 1Coufal
OSŽ Commando:Académica28.10.2020 09:30Slavonín 1Kumr
Leaders:Nano Complex28.10.2020 10:30Milo 1Kurel
Zero Spiel:FC ZRTV Loko29.10.2020 17:00Milo 1Tomiga
Elektro Otáhal B:J.A.H.29.10.2020 20:15Milo 1Švancara
Second Wave:Real Stars31.10.2020 09:30Slavonín 1Kumr
Darkside:Zelené Balet01.01.2021 10:30Milo 2Dráb
 
11. kolo
Zelené Balet:Zero Spiel02.11.2020 17:00Slavonín 1Vláčil
J.A.H.:Darkside04.11.2020 17:00Milo 1Vláčil
Académica:Elektro Otáhal B04.11.2020 17:00Slavonín 1Hubáček
FC Bastila:OSŽ Commando05.11.2020 19:15Milo 1Kenša
FC ZRTV Loko:Second Wave06.11.2020 17:00Milo 2Vavřinec
Nano Complex:FC Broky06.11.2020 18:00Milo 2Vavřinec
Real Stars:Leaders06.11.2020 18:00Slavonín 1Kumr
 
12. kolo
FC Broky:Real Stars11.11.2020 17:00Slavonín 1Coufal
Leaders:FC ZRTV Loko11.11.2020 18:00Milo 1Vláčil
OSŽ Commando:Nano Complex11.11.2020 18:00Slavonín 1Coufal
Académica:FC Bastila11.11.2020 19:15Slavonín 1Tomiga
Zero Spiel:J.A.H.12.11.2020 17:00Milo 1Vláčil
Elektro Otáhal B:Darkside12.11.2020 18:00Milo 2Antoš
Second Wave:Zelené Balet14.11.2020 09:30Slavonín 1Kumr
 
13. kolo
J.A.H.:Second Wave18.11.2020 17:00Milo 1Tomiga
Zelené Balet:Leaders18.11.2020 19:15Slavonín 1Dolanský
FC Bastila:Elektro Otáhal B19.11.2020 19:15Milo 1Antoš
FC ZRTV Loko:FC Broky20.11.2020 18:00Milo 2Hubáček
Real Stars:OSŽ Commando20.11.2020 18:00Slavonín 1Dráb
Nano Complex:Académica20.11.2020 19:00Milo 2Hubáček
Darkside:Zero Spiel22.11.2020 10:00Milo 2Kurel
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner