Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Rozpis zápasů - 2018/2019

(Rozlosování ligových zápasů.)

Filtrování:
Kolo Tým Datum konání Hřiště

Domácí   Hosté Datum konání Hřiště Rozhodčí
22. kolo
Zelené Balet:Roko Samotišky21.05.2019 19:15Slavonín 1Kumr
FC Broky:J.A.H.21.05.2019 20:15Slavonín 1Kumr
MK Jívová:Atletico Haná22.05.2019 19:00Slavonín 1Horecký
SK Kopeček:FC Bubeník 197024.05.2019 17:00Svatý KopečekHudec
FK Krčmaň 97:FC Creditas24.05.2019 18:30KrčmaňCoufal
Elektro Otáhal A:FC ZRTV Loko24.05.2019 19:00Milo 1Kumr
Chalapeňos:FC Fiasco25.05.2019 09:30Milo 2Tomiga
 
23. kolo
J.A.H.:Chalapeňos29.05.2019 18:00Milo 1Dolanský
MK Jívová:Zelené Balet29.05.2019 18:00Slavonín 1Antoš
FC Creditas:FC Broky29.05.2019 19:00Milo 1Dolanský
Atletico Haná:FK Krčmaň 9729.05.2019 20:15Milo 1Dolanský
FC ZRTV Loko:SK Kopeček31.05.2019 18:00Milo 2Kumr
FC Bubeník 1970:Roko Samotišky31.05.2019 18:00Nový SvětHorecký
FC Fiasco:Elektro Otáhal A31.05.2019 20:15Milo 1Dvořák
 
24. kolo
Zelené Balet:FC Bubeník 197004.06.2019 19:00Slavonín 1Kumr
FC Broky:Atletico Haná04.06.2019 20:15Slavonín 1Kumr
SK Kopeček:FC Fiasco07.06.2019 18:00Svatý KopečekHudec
FK Krčmaň 97:MK Jívová07.06.2019 18:30KrčmaňCoufal
Elektro Otáhal A:J.A.H.07.06.2019 19:00Milo 2Tomiga
Roko Samotišky:FC ZRTV Loko07.06.2019 19:15SamotiškyHudec
Chalapeňos:FC Creditas08.06.2019 09:30Milo 2Antoš
 
25. kolo
J.A.H.:SK Kopeček12.06.2019 18:00Milo 1Horecký
FC Creditas:Elektro Otáhal A12.06.2019 19:00Milo 1Horecký
Atletico Haná:Chalapeňos12.06.2019 20:15Milo 1Horecký
MK Jívová:FC Broky12.06.2019 20:15Slavonín 1Antoš
FC ZRTV Loko:FC Bubeník 197014.06.2019 18:00Milo 2Kumr
FK Krčmaň 97:Zelené Balet14.06.2019 18:30KrčmaňCoufal
FC Fiasco:Roko Samotišky14.06.2019 20:15Milo 1Tomiga
 
26. kolo
FC Broky:FK Krčmaň 9718.06.2019 19:00Slavonín 1Coufal
Zelené Balet:FC ZRTV Loko18.06.2019 20:15Slavonín 1Coufal
SK Kopeček:FC Creditas21.06.2019 18:00Svatý KopečekHudec
FC Bubeník 1970:FC Fiasco21.06.2019 18:00Nový SvětKumr
Elektro Otáhal A:Atletico Haná21.06.2019 19:00Milo 2Tomiga
Roko Samotišky:J.A.H.21.06.2019 19:15SamotiškyHudec
Chalapeňos:MK Jívová22.06.2019 09:30Milo 2Kumr
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner