Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Výsledky zápasů - 2019/2020

(Výsledky ligových zápasů.)


Filtrování:
Kolo Tým Datum konání Hřiště

Domácí   Hosté Výsledek Datum konání Hřiště Rozhodčí
12. kolo
Zelené Balet:Pošta4 : 412.11.2019 20:15Slavonín 1Dolanský
 
11. kolo
FC Broky:Nano Complex0 : 505.11.2019 19:00Slavonín 1Tomiga
J.A.H.:Elektro Otáhal B1 : 506.11.2019 18:00Milo 1Antoš
FC Alcatraz:Domino1 : 706.11.2019 18:00Slavonín 1Dolanský
Pošta:OSŽ Commando8 : 408.11.2019 18:00Milo 1Antoš
FC ZRTV Loko:Académica4 : 308.11.2019 18:00Milo 2Dráb
FK Tichej Koutek:Zelené Balet5 : 608.11.2019 19:15Milo 1Antoš
Second Wave:Real Stars7 : 509.11.2019 09:30Slavonín 1Kurel
 
10. kolo
Zelené Balet:FC Broky2 : 429.10.2019 20:15Slavonín 1Švancara
OSŽ Commando:FK Tichej Koutek3 : 230.10.2019 18:00Slavonín 1Navrátil G.
Académica:Pošta3 : 330.10.2019 19:00Slavonín 1Navrátil G.
Elektro Otáhal B:FC Alcatraz6 : 531.10.2019 18:00Milo 2Antoš
Nano Complex:J.A.H.5 : 001.11.2019 17:00Milo 2Valenta
Real Stars:FC ZRTV Loko0 : 301.11.2019 17:00Slavonín 1Dolanský
Domino:Second Wave3 : 001.11.2019 19:15Milo 2Švancara
 
9. kolo
FC Broky:OSŽ Commando7 : 322.10.2019 19:00Slavonín 1Vavřinec
Zelené Balet:Nano Complex0 : 622.10.2019 20:15Slavonín 1Vavřinec
FC Alcatraz:J.A.H.1 : 723.10.2019 18:00Slavonín 1Coufal
Pošta:Real Stars3 : 025.10.2019 18:00Milo 1Dráb
FC ZRTV Loko:Domino3 : 025.10.2019 18:00Milo 2Švancara
FK Tichej Koutek:Académica2 : 625.10.2019 19:15Milo 1Dráb
Second Wave:Elektro Otáhal B6 : 726.10.2019 09:30Slavonín 1Kurel
 
8. kolo
J.A.H.:Second Wave13 : 616.10.2019 17:00Milo 1Valenta
OSŽ Commando:Zelené Balet0 : 416.10.2019 17:00Slavonín 1Švancara
Académica:FC Broky3 : 716.10.2019 18:00Slavonín 1Švancara
Elektro Otáhal B:FC ZRTV Loko2 : 217.10.2019 19:15Milo 2Dráb
Nano Complex:FC Alcatraz5 : 318.10.2019 17:00Milo 1Coufal
Domino:Pošta5 : 618.10.2019 19:15Milo 1Navrátil G.
Real Stars:FK Tichej Koutek0 : 319.10.2019 09:30Slavonín 1Dolanský
 
7. kolo
FC Broky:Real Stars8 : 208.10.2019 19:00Slavonín 1Navrátil G.
Zelené Balet:Académica3 : 608.10.2019 20:15Slavonín 1Navrátil G.
Pošta:Elektro Otáhal B4 : 611.10.2019 18:00Milo 1Tomiga
FC ZRTV Loko:J.A.H.6 : 111.10.2019 18:00Milo 2Vavřinec
OSŽ Commando:Nano Complex4 : 411.10.2019 19:00Slavonín 1Švancara
FK Tichej Koutek:Domino3 : 411.10.2019 19:15Milo 1Tomiga
Second Wave:FC Alcatraz7 : 612.10.2019 09:30Slavonín 1Kurel
 
6. kolo
J.A.H.:Pošta5 : 1202.10.2019 17:00Milo 1Valenta
Académica:OSŽ Commando2 : 402.10.2019 17:00Slavonín 1Švancara
FC Alcatraz:FC ZRTV Loko2 : 502.10.2019 18:00Slavonín 1Švancara
Elektro Otáhal B:FK Tichej Koutek5 : 203.10.2019 19:15Milo 1Dráb
Nano Complex:Second Wave3 : 104.10.2019 17:00Milo 2Valenta
Real Stars:Zelené Balet0 : 1004.10.2019 17:00Slavonín 1Dolanský
Domino:FC Broky0 : 304.10.2019 19:15Milo 2Vavřinec
 
5. kolo
FC Broky:Elektro Otáhal B8 : 224.09.2019 19:00Slavonín 1Dolanský
Zelené Balet:Domino6 : 924.09.2019 20:15Slavonín 1Dolanský
OSŽ Commando:Real Stars3 : 025.09.2019 18:00Slavonín 1Tomiga
Académica:Nano Complex8 : 325.09.2019 19:00Slavonín 1Tomiga
Pošta:FC Alcatraz3 : 327.09.2019 18:00Milo 1Dolanský
FC ZRTV Loko:Second Wave4 : 427.09.2019 18:00Milo 2Coufal
FK Tichej Koutek:J.A.H.2 : 427.09.2019 19:15Milo 1Dolanský
 
4. kolo
J.A.H.:FC Broky2 : 1018.09.2019 18:00Milo 1Valenta
FC Alcatraz:FK Tichej Koutek1 : 718.09.2019 18:00Slavonín 1Vavřinec
Elektro Otáhal B:Zelené Balet3 : 519.09.2019 20:15Milo 1Antoš
Nano Complex:FC ZRTV Loko2 : 820.09.2019 18:00Milo 2Valenta
Domino:OSŽ Commando6 : 220.09.2019 19:15Milo 2Švancara
Real Stars:Académica0 : 321.09.2019 08:30Slavonín 1Tomiga
Second Wave:Pošta1 : 621.09.2019 09:30Slavonín 1Tomiga
 
3. kolo
FC Broky:FC Alcatraz7 : 110.09.2019 19:00Slavonín 1Vavřinec
Zelené Balet:J.A.H.3 : 310.09.2019 20:15Slavonín 1Vavřinec
OSŽ Commando:Elektro Otáhal B2 : 211.09.2019 18:00Slavonín 1Navrátil G.
Académica:Domino6 : 311.09.2019 19:00Slavonín 1Navrátil G.
Pošta:FC ZRTV Loko3 : 813.09.2019 18:00Milo 1Antoš
Real Stars:Nano Complex4 : 913.09.2019 19:00Slavonín 1Kurel
FK Tichej Koutek:Second Wave7 : 313.09.2019 19:15Milo 1Antoš
 
2. kolo
J.A.H.:OSŽ Commando3 : 204.09.2019 18:00Milo 1Švancara
FC Alcatraz:Zelené Balet2 : 704.09.2019 19:00Slavonín 1Antoš
Elektro Otáhal B:Académica3 : 405.09.2019 19:15Milo 1Tomiga
FC ZRTV Loko:FK Tichej Koutek2 : 206.09.2019 18:00Milo 2Tomiga
Domino:Real Stars3 : 006.09.2019 19:00Milo 1Antoš
Nano Complex:Pošta8 : 106.09.2019 19:00Milo 2Tomiga
Second Wave:FC Broky0 : 307.09.2019 09:30Slavonín 1Kurel
 
1. kolo
FC Broky:FC ZRTV Loko3 : 327.08.2019 19:00Slavonín 1Tomiga
Zelené Balet:Second Wave7 : 527.08.2019 20:15Slavonín 1Tomiga
OSŽ Commando:FC Alcatraz3 : 228.08.2019 18:00Slavonín 1Antoš
Académica:J.A.H.3 : 528.08.2019 19:00Slavonín 1Antoš
Domino:Nano Complex2 : 730.08.2019 19:00Milo 1Kurel
Real Stars:Elektro Otáhal B3 : 730.08.2019 19:00Slavonín 1Antoš
FK Tichej Koutek:Pošta7 : 130.08.2019 20:15Milo 1Kurel
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner