Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Výsledky zápasů - 2020/2021

(Výsledky ligových zápasů.)


Filtrování:
Kolo Tým Datum konání Hřiště

Domácí   Hosté Výsledek Datum konání Hřiště Rozhodčí
7. kolo
FC Broky:Elektro Otáhal B13 : 306.10.2020 19:00Slavonín 1Kenša
OSŽ Commando:Leaders2 : 307.10.2020 17:00Slavonín 1Vláčil
Académica:Second Wave7 : 908.10.2020 18:00Slavonín 1Tomiga
FC Bastila:Zero Spiel2 : 908.10.2020 19:15Milo 1Antoš
FC ZRTV Loko:Zelené Balet8 : 609.10.2020 18:00Milo 2Coufal
Real Stars:J.A.H.3 : 709.10.2020 18:00Slavonín 1Kumr
Nano Complex:Darkside9 : 209.10.2020 19:15Milo 2Coufal
 
6. kolo
Zelené Balet:Real Stars3 : 529.09.2020 19:00Slavonín 1Kenša
Leaders:FC Broky5 : 330.09.2020 17:00Milo 1Vláčil
J.A.H.:Nano Complex4 : 630.09.2020 20:15Milo 1Dráb
Zero Spiel:Académica3 : 301.10.2020 17:00Milo 1Antoš
Elektro Otáhal B:FC ZRTV Loko5 : 601.10.2020 20:15Milo 1Tomiga
Second Wave:OSŽ Commando2 : 303.10.2020 09:30Slavonín 1Kumr
Darkside:FC Bastila2 : 603.10.2020 10:30Milo 2Tomiga
 
5. kolo
FC Broky:Second Wave5 : 122.09.2020 18:00Slavonín 1Kenša
OSŽ Commando:Zero Spiel1 : 623.09.2020 18:00Slavonín 1Dolanský
Leaders:Elektro Otáhal B5 : 723.09.2020 19:00Milo 1Coufal
Académica:Darkside9 : 423.09.2020 19:00Slavonín 1Dolanský
FC Bastila:J.A.H.1 : 624.09.2020 19:15Milo 1Antoš
Nano Complex:Zelené Balet7 : 225.09.2020 19:00Milo 2Kumr
Real Stars:FC ZRTV Loko0 : 325.09.2020 19:00Slavonín 1Kurel
 
4. kolo
Zelené Balet:FC Bastila1 : 216.09.2020 17:00Slavonín 1Vláčil
J.A.H.:Académica1 : 116.09.2020 20:15Milo 1Antoš
Zero Spiel:FC Broky6 : 817.09.2020 17:00Milo 1Vláčil
Elektro Otáhal B:Real Stars6 : 517.09.2020 20:15Milo 1Kenša
FC ZRTV Loko:Nano Complex3 : 418.09.2020 18:00Milo 2Dráb
Second Wave:Leaders7 : 619.09.2020 09:30Slavonín 1Vavřinec
Darkside:OSŽ Commando1 : 419.09.2020 10:30Milo 2Kumr
 
3. kolo
FC Broky:Darkside12 : 508.09.2020 19:00Slavonín 1Švancara
OSŽ Commando:J.A.H.3 : 409.09.2020 18:00Slavonín 1Dolanský
Leaders:Zero Spiel1 : 309.09.2020 19:00Milo 1Perutka
Académica:Zelené Balet8 : 209.09.2020 19:00Slavonín 1Dolanský
FC Bastila:FC ZRTV Loko3 : 610.09.2020 19:15Milo 1Antoš
Nano Complex:Real Stars7 : 111.09.2020 19:00Milo 2Kenša
Second Wave:Elektro Otáhal B3 : 412.09.2020 09:30Slavonín 1Kurel
 
2. kolo
Zelené Balet:OSŽ Commando5 : 801.09.2020 19:00Slavonín 1Kenša
J.A.H.:FC Broky6 : 702.09.2020 18:00Milo 1Kumr
Zero Spiel:Second Wave7 : 703.09.2020 17:00Milo 1Vláčil
Elektro Otáhal B:Nano Complex3 : 803.09.2020 20:15Milo 1Dráb
FC ZRTV Loko:Académica4 : 104.09.2020 19:00Milo 2Dolanský
Real Stars:FC Bastila3 : 204.09.2020 19:00Slavonín 1Perutka
Darkside:Leaders3 : 205.09.2020 10:30Milo 2Kumr
 
1. kolo
FC Broky:Zelené Balet4 : 225.08.2020 18:00Slavonín 1Dráb
OSŽ Commando:FC ZRTV Loko3 : 526.08.2020 18:00Slavonín 1Švancara
Leaders:J.A.H.4 : 326.08.2020 19:00Milo 1Vavřinec
Académica:Real Stars1 : 826.08.2020 19:00Slavonín 1Švancara
Zero Spiel:Elektro Otáhal B7 : 227.08.2020 17:00Milo 2Vláčil
FC Bastila:Nano Complex1 : 527.08.2020 19:15Milo 1Antoš
Second Wave:Darkside5 : 329.08.2020 09:30Slavonín 1Tomiga
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner