Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím

Výsledky zápasů - 2018/2019

(Výsledky ligových zápasů z minulých sezón.)

Sezóna:

Filtrování:
Kolo Tým Datum konání Hřiště

Domácí   Hosté Výsledek Datum konání Hřiště Rozhodčí
26. kolo
FC Broky:FK Krčmaň 974 : 418.06.2019 19:00Slavonín 1Coufal
Zelené Balet:FC ZRTV Loko4 : 218.06.2019 20:15Slavonín 1Coufal
SK Kopeček:FC Creditas3 : 421.06.2019 18:00Svatý KopečekHudec
FC Bubeník 1970:FC Fiasco1 : 821.06.2019 18:00Nový SvětKumr
Elektro Otáhal A:Atletico Haná10 : 621.06.2019 19:00Milo 2Tomiga
Roko Samotišky:J.A.H.4 : 021.06.2019 19:15SamotiškyHudec
Chalapeňos:MK Jívová4 : 322.06.2019 09:30Milo 2Kumr
 
25. kolo
FK Krčmaň 97:Zelené Balet14 : 431.05.2019 18:00KrčmaňCoufal
J.A.H.:SK Kopeček9 : 112.06.2019 18:00Milo 1Horecký
FC Creditas:Elektro Otáhal A3 : 412.06.2019 19:00Milo 1Horecký
Atletico Haná:Chalapeňos2 : 312.06.2019 20:15Milo 1Horecký
MK Jívová:FC Broky3 : 1412.06.2019 20:15Slavonín 1Antoš
FC ZRTV Loko:FC Bubeník 19707 : 214.06.2019 18:00Milo 2Kumr
FC Fiasco:Roko Samotišky2 : 414.06.2019 20:15Milo 1Tomiga
 
24. kolo
Zelené Balet:FC Bubeník 19707 : 604.06.2019 19:00Slavonín 1Kumr
FC Broky:Atletico Haná4 : 204.06.2019 20:15Slavonín 1Kumr
SK Kopeček:FC Fiasco3 : 007.06.2019 18:00Svatý KopečekHudec
FK Krčmaň 97:MK Jívová13 : 207.06.2019 18:30KrčmaňCoufal
Elektro Otáhal A:J.A.H.3 : 207.06.2019 19:00Milo 2Tomiga
Roko Samotišky:FC ZRTV Loko1 : 607.06.2019 19:15SamotiškyHudec
Chalapeňos:FC Creditas4 : 108.06.2019 09:30Milo 2Antoš
 
23. kolo
J.A.H.:Chalapeňos2 : 329.05.2019 18:00Milo 1Dolanský
MK Jívová:Zelené Balet3 : 529.05.2019 18:00Slavonín 1Antoš
FC Creditas:FC Broky3 : 229.05.2019 19:00Milo 1Dolanský
Atletico Haná:FK Krčmaň 974 : 329.05.2019 20:15Milo 1Dolanský
FC ZRTV Loko:SK Kopeček3 : 131.05.2019 18:00Milo 2Kumr
FC Bubeník 1970:Roko Samotišky0 : 831.05.2019 18:00Nový SvětHorecký
FC Fiasco:Elektro Otáhal A11 : 431.05.2019 20:15Milo 1Dvořák
 
22. kolo
Zelené Balet:Roko Samotišky2 : 321.05.2019 19:15Slavonín 1Kumr
FC Broky:J.A.H.5 : 621.05.2019 20:15Slavonín 1Kumr
MK Jívová:Atletico Haná3 : 022.05.2019 19:00Slavonín 1Horecký
SK Kopeček:FC Bubeník 19703 : 024.05.2019 17:00Svatý KopečekHudec
FK Krčmaň 97:FC Creditas5 : 224.05.2019 18:30KrčmaňCoufal
Elektro Otáhal A:FC ZRTV Loko11 : 524.05.2019 19:00Milo 1Kumr
Chalapeňos:FC Fiasco1 : 025.05.2019 09:30Milo 2Tomiga
 
21. kolo
Atletico Haná:Zelené Balet0 : 314.05.2019 20:15Milo 2Kumr
J.A.H.:FK Krčmaň 973 : 515.05.2019 18:00Milo 1Tomiga
FC Creditas:MK Jívová6 : 015.05.2019 19:00Milo 1Tomiga
FC ZRTV Loko:Chalapeňos1 : 017.05.2019 18:00Milo 2Dvořák
FC Bubeník 1970:Elektro Otáhal A3 : 517.05.2019 18:00Nový SvětKumr
Roko Samotišky:SK Kopeček3 : 117.05.2019 19:00SamotiškyHudec
FC Fiasco:FC Broky4 : 417.05.2019 20:15Milo 1Švancara
 
20. kolo
Zelené Balet:SK Kopeček2 : 307.05.2019 19:00Slavonín 1Dolanský
FC Broky:FC ZRTV Loko5 : 107.05.2019 20:15Slavonín 1Dolanský
MK Jívová:J.A.H.5 : 808.05.2019 10:45Slavonín 1Antoš
FK Krčmaň 97:FC Fiasco6 : 310.05.2019 18:00KrčmaňCoufal
Elektro Otáhal A:Roko Samotišky6 : 910.05.2019 18:00Milo 1Kumr
Atletico Haná:FC Creditas0 : 310.05.2019 20:15Milo 1Kumr
Chalapeňos:FC Bubeník 19703 : 511.05.2019 09:30Milo 2Dolanský
 
19. kolo
J.A.H.:Atletico Haná3 : 701.05.2019 09:30Milo 2Dolanský
FC Creditas:Zelené Balet4 : 101.05.2019 10:45Milo 2Dolanský
FC ZRTV Loko:FK Krčmaň 970 : 1203.05.2019 17:00Milo 1Antoš
SK Kopeček:Elektro Otáhal A3 : 303.05.2019 18:00Svatý KopečekHudec
FC Bubeník 1970:FC Broky4 : 303.05.2019 18:00Nový SvětDvořák
Roko Samotišky:Chalapeňos3 : 503.05.2019 19:15SamotiškyHudec
FC Fiasco:MK Jívová4 : 103.05.2019 20:15Milo 1Dolanský
 
18. kolo
Zelené Balet:Elektro Otáhal A5 : 423.04.2019 19:15Slavonín 1Tomiga
FC Broky:Roko Samotišky4 : 123.04.2019 20:15Slavonín 1Tomiga
FC Creditas:J.A.H.6 : 624.04.2019 19:00Milo 1Švancara
MK Jívová:FC ZRTV Loko3 : 524.04.2019 19:00Slavonín 1Antoš
Atletico Haná:FC Fiasco7 : 224.04.2019 20:00Milo 1Švancara
FK Krčmaň 97:FC Bubeník 19708 : 126.04.2019 18:00KrčmaňCoufal
Chalapeňos:SK Kopeček1 : 427.04.2019 09:30Milo 2Antoš
 
17. kolo
J.A.H.:Zelené Balet4 : 417.04.2019 18:00Milo 1Vavřinec
FC ZRTV Loko:Atletico Haná4 : 519.04.2019 17:00Milo 2Švancara
SK Kopeček:FC Broky0 : 519.04.2019 18:00Svatý KopečekHudec
Elektro Otáhal A:Chalapeňos0 : 319.04.2019 18:00Milo 1Vláčil
FC Bubeník 1970:MK Jívová3 : 319.04.2019 18:00Nový SvětKumr
FC Fiasco:FC Creditas3 : 419.04.2019 19:15Milo 2Antoš
Roko Samotišky:FK Krčmaň 977 : 219.04.2019 19:15SamotiškyHudec
 
16. kolo
Zelené Balet:Chalapeňos2 : 309.04.2019 19:15Slavonín 1Kumr
FC Broky:Elektro Otáhal A3 : 009.04.2019 20:15Slavonín 1Kumr
J.A.H.:FC Fiasco3 : 1110.04.2019 18:00Milo 1Dolanský
FC Creditas:FC ZRTV Loko7 : 210.04.2019 19:00Milo 1Dolanský
MK Jívová:Roko Samotišky1 : 1210.04.2019 19:15Slavonín 1Vláčil
Atletico Haná:FC Bubeník 19705 : 210.04.2019 20:15Milo 1Dolanský
FK Krčmaň 97:SK Kopeček2 : 112.04.2019 18:00KrčmaňCoufal
 
15. kolo
SK Kopeček:MK Jívová3 : 105.04.2019 18:00Svatý KopečekHudec
FC ZRTV Loko:J.A.H.3 : 505.04.2019 18:00Milo 2Tomiga
FC Bubeník 1970:FC Creditas4 : 505.04.2019 18:00Nový SvětCoufal
Roko Samotišky:Atletico Haná5 : 205.04.2019 19:15SamotiškyHudec
Elektro Otáhal A:FK Krčmaň 975 : 905.04.2019 20:15Milo 1Kumr
FC Fiasco:Zelené Balet3 : 205.04.2019 20:15Milo 2Tomiga
Chalapeňos:FC Broky3 : 006.04.2019 09:30Milo 2Dolanský
 
14. kolo
Zelené Balet:FC Broky3 : 526.03.2019 19:00Slavonín 1Dolanský
J.A.H.:FC Bubeník 19700 : 327.03.2019 18:00Milo 1Vláčil
MK Jívová:Elektro Otáhal A6 : 127.03.2019 18:00Slavonín 1Antoš
FC Creditas:Roko Samotišky2 : 727.03.2019 19:00Milo 1Vláčil
Atletico Haná:SK Kopeček7 : 227.03.2019 20:15Milo 1Vláčil
FK Krčmaň 97:Chalapeňos4 : 529.03.2019 18:00KrčmaňCoufal
FC Fiasco:FC ZRTV Loko6 : 029.03.2019 19:15Milo 1Vláčil
 
13. kolo
J.A.H.:Roko Samotišky5 : 514.11.2018 18:00Milo 1Tomiga
FC Creditas:SK Kopeček0 : 414.11.2018 19:00Milo 1Tomiga
MK Jívová:Chalapeňos1 : 614.11.2018 19:15Slavonín 1Antoš
Atletico Haná:Elektro Otáhal A2 : 214.11.2018 20:15Milo 1Tomiga
FC ZRTV Loko:Zelené Balet0 : 416.11.2018 17:00Milo 2Dolanský
FK Krčmaň 97:FC Broky1 : 616.11.2018 18:00KrčmaňCoufal
FC Fiasco:FC Bubeník 19701 : 116.11.2018 19:15Milo 2Dolanský
 
12. kolo
Zelené Balet:FK Krčmaň 972 : 606.11.2018 18:00Slavonín 1Vláčil
FC Broky:MK Jívová14 : 406.11.2018 19:15Slavonín 1Vláčil
Elektro Otáhal A:FC Creditas3 : 109.11.2018 17:00Milo 1Tomiga
FC Bubeník 1970:FC ZRTV Loko2 : 209.11.2018 18:00Nový SvětKumr
Roko Samotišky:FC Fiasco3 : 009.11.2018 18:30SamotiškyHudec
Chalapeňos:Atletico Haná6 : 410.11.2018 09:30Milo 2Kurel
SK Kopeček:J.A.H.6 : 011.11.2018 10:45Svatý KopečekHudec
 
11. kolo
J.A.H.:Elektro Otáhal A6 : 531.10.2018 18:00Milo 1Vláčil
FC Creditas:Chalapeňos2 : 131.10.2018 19:00Milo 1Vláčil
MK Jívová:FK Krčmaň 973 : 931.10.2018 19:00Slavonín 1Tomiga
Atletico Haná:FC Broky0 : 931.10.2018 20:15Milo 1Vláčil
FC ZRTV Loko:Roko Samotišky1 : 502.11.2018 17:00Milo 2Dolanský
FC Bubeník 1970:Zelené Balet3 : 602.11.2018 18:00Nový SvětŠvancara
FC Fiasco:SK Kopeček1 : 202.11.2018 19:15Milo 2Dolanský
 
10. kolo
Zelené Balet:MK Jívová3 : 323.10.2018 18:00Slavonín 1Kumr
FC Broky:FC Creditas0 : 323.10.2018 19:15Slavonín 1Kumr
Elektro Otáhal A:FC Fiasco3 : 626.10.2018 17:00Milo 2Říha
FK Krčmaň 97:Atletico Haná14 : 426.10.2018 18:00KrčmaňCoufal
Roko Samotišky:FC Bubeník 19705 : 226.10.2018 18:30SamotiškyHudec
Chalapeňos:J.A.H.3 : 027.10.2018 09:30Milo 1Kurel
SK Kopeček:FC ZRTV Loko5 : 128.10.2018 10:45Svatý KopečekHudec
 
9. kolo
FC Creditas:FK Krčmaň 976 : 217.10.2018 18:00Milo 1Vláčil
Atletico Haná:MK Jívová3 : 217.10.2018 19:15Milo 1Švancara
FC ZRTV Loko:Elektro Otáhal A5 : 319.10.2018 17:00Milo 2Vláčil
FC Bubeník 1970:SK Kopeček1 : 119.10.2018 18:00Nový SvětCoufal
Roko Samotišky:Zelené Balet7 : 019.10.2018 18:30SamotiškyHudec
J.A.H.:FC Broky2 : 519.10.2018 19:15Milo 1Kumr
FC Fiasco:Chalapeňos1 : 119.10.2018 19:15Milo 2Vláčil
 
8. kolo
Zelené Balet:Atletico Haná3 : 109.10.2018 18:00Slavonín 1Švancara
FC Broky:FC Fiasco7 : 309.10.2018 19:15Slavonín 1Vavřinec
MK Jívová:FC Creditas8 : 810.10.2018 20:15Slavonín 1Antoš
SK Kopeček:Roko Samotišky6 : 012.10.2018 17:00Svatý KopečekHudec
FK Krčmaň 97:J.A.H.3 : 012.10.2018 18:00KrčmaňCoufal
Elektro Otáhal A:FC Bubeník 19701 : 412.10.2018 18:00Milo 1Kumr
Chalapeňos:FC ZRTV Loko3 : 013.10.2018 09:30Milo 2Antoš
 
7. kolo
FC Creditas:Atletico Haná2 : 403.10.2018 19:15Milo 1Vavřinec
SK Kopeček:Zelené Balet0 : 305.10.2018 17:00Svatý KopečekHudec
FC ZRTV Loko:FC Broky2 : 605.10.2018 17:00Milo 2Tomiga
J.A.H.:MK Jívová6 : 405.10.2018 18:00Milo 1Vláčil
FC Bubeník 1970:Chalapeňos7 : 305.10.2018 18:00Nový SvětKurel
Roko Samotišky:Elektro Otáhal A6 : 505.10.2018 18:15SamotiškyHudec
FC Fiasco:FK Krčmaň 971 : 805.10.2018 19:15Milo 2Tomiga
 
6. kolo
Zelené Balet:FC Creditas3 : 625.09.2018 18:00Slavonín 1Vláčil
FC Broky:FC Bubeník 19705 : 525.09.2018 19:15Slavonín 1Vláčil
Atletico Haná:J.A.H.8 : 325.09.2018 20:15Milo 2Říha
MK Jívová:FC Fiasco4 : 326.09.2018 20:15Slavonín 1Kurel
Elektro Otáhal A:SK Kopeček4 : 528.09.2018 09:30Milo 1Antoš
FK Krčmaň 97:FC ZRTV Loko10 : 428.09.2018 10:00KrčmaňCoufal
Chalapeňos:Roko Samotišky3 : 529.09.2018 09:30Milo 1Kurel
 
5. kolo
J.A.H.:FC Creditas4 : 1019.09.2018 17:00Milo 1Kurel
FC ZRTV Loko:MK Jívová3 : 421.09.2018 17:00Milo 2Tomiga
SK Kopeček:Chalapeňos1 : 021.09.2018 17:45Svatý KopečekHudec
Elektro Otáhal A:Zelené Balet6 : 021.09.2018 18:00Milo 1Kumr
FC Bubeník 1970:FK Krčmaň 978 : 421.09.2018 18:00Nový SvětCoufal
Roko Samotišky:FC Broky8 : 221.09.2018 19:00SamotiškyHudec
FC Fiasco:Atletico Haná3 : 721.09.2018 19:15Milo 2Tomiga
 
4. kolo
Zelené Balet:J.A.H.5 : 811.09.2018 19:00Slavonín 1Vláčil
FC Broky:SK Kopeček5 : 111.09.2018 20:15Slavonín 1Vláčil
FC Creditas:FC Fiasco7 : 012.09.2018 19:00Milo 1Kumr
Atletico Haná:FC ZRTV Loko3 : 412.09.2018 20:00Milo 1Kumr
MK Jívová:FC Bubeník 19702 : 012.09.2018 20:15Slavonín 1Antoš
FK Krčmaň 97:Roko Samotišky2 : 814.09.2018 18:00KrčmaňCoufal
Chalapeňos:Elektro Otáhal A3 : 415.09.2018 09:30Milo 1Kumr
 
3. kolo
SK Kopeček:FK Krčmaň 972 : 407.09.2018 18:00Svatý KopečekHudec
Elektro Otáhal A:FC Broky4 : 507.09.2018 18:00Milo 1Coufal
FC ZRTV Loko:FC Creditas3 : 607.09.2018 18:00Milo 2Dolanský
FC Bubeník 1970:Atletico Haná2 : 207.09.2018 18:00Nový SvětHorecký
Roko Samotišky:MK Jívová4 : 307.09.2018 19:15SamotiškyHudec
FC Fiasco:J.A.H.4 : 007.09.2018 20:15Milo 2Dolanský
Chalapeňos:Zelené Balet1 : 108.09.2018 09:30Milo 2Kumr
 
2. kolo
Zelené Balet:FC Fiasco6 : 228.08.2018 19:00Slavonín 1Tomiga
FC Broky:Chalapeňos5 : 428.08.2018 20:15Slavonín 1Tomiga
J.A.H.:FC ZRTV Loko4 : 529.08.2018 18:00Milo 1Antoš
FC Creditas:FC Bubeník 19705 : 429.08.2018 19:00Milo 1Antoš
Atletico Haná:Roko Samotišky5 : 229.08.2018 20:15Milo 1Antoš
MK Jívová:SK Kopeček1 : 329.08.2018 20:15Slavonín 1Kurel
FK Krčmaň 97:Elektro Otáhal A8 : 431.08.2018 18:00KrčmaňCoufal
 
1. kolo
FC Broky:Zelené Balet3 : 021.08.2018 19:00Slavonín 1Kumr
SK Kopeček:Atletico Haná2 : 124.08.2018 18:00Svatý KopečekHudec
Elektro Otáhal A:MK Jívová5 : 524.08.2018 18:00Milo 1Vláčil
FC ZRTV Loko:FC Fiasco3 : 624.08.2018 18:00Milo 2Antoš
FC Bubeník 1970:J.A.H.10 : 524.08.2018 18:00Nový SvětDolanský
Roko Samotišky:FC Creditas5 : 524.08.2018 19:15SamotiškyHudec
Chalapeňos:FK Krčmaň 974 : 525.08.2018 09:30Milo 2Tomiga
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner