Výsledky zápasů - 2016/2017

(Výsledky ligových zápasů z minulých sezón.)

Sezóna:

Filtrování:
Kolo Tým Datum konání Hřiště

Domácí   Hosté Výsledek Datum konání Hřiště Rozhodčí
26. kolo
SK Véska:Jäger 18788 : 221.06.2017 20:00VéskaHudec
FC ZRTV Loko:FK Břuchotín4 : 123.06.2017 18:00Milo 2Horecký
Roko Samotišky:SK Kopeček6 : 223.06.2017 18:30SamotiškyVavřinec
Chalapeňos:Zelené Balet5 : 223.06.2017 19:00Milo 2Horecký
RoDo Legendy:Ditrex5 : 223.06.2017 19:00VéskaHudec
FC Fiasco:Meta Pohořany4 : 324.06.2017 10:30Milo 2Kumr
 
25. kolo
Ditrex:FC Fiasco8 : 112.06.2017 17:00Slavonín 1Kurel
Zelené Balet:FC ZRTV Loko4 : 513.06.2017 18:00Slavonín 1Švancara
Jäger 1878:Roko Samotišky2 : 314.06.2017 19:15Slavonín 1Dvořák
Elektro Otáhal A:RoDo Legendy0 : 616.06.2017 18:00Milo 1Vláčil
SK Kopeček:Chalapeňos4 : 216.06.2017 18:30Svatý KopečekHudec
Meta Pohořany:SK Véska4 : 218.06.2017 09:30PohořanyTomiga
 
24. kolo
Jäger 1878:Meta Pohořany3 : 406.06.2017 19:00Slavonín 1Dvořák
SK Véska:Ditrex3 : 207.06.2017 20:00VéskaHudec
Roko Samotišky:Chalapeňos5 : 509.06.2017 18:30SamotiškyHorecký
RoDo Legendy:FK Břuchotín3 : 509.06.2017 19:00VéskaHudec
FC ZRTV Loko:SK Kopeček2 : 309.06.2017 20:15Milo 1Kumr
FC Fiasco:Elektro Otáhal A0 : 310.06.2017 10:30Milo 2Kumr
 
23. kolo
Ditrex:Jäger 18787 : 229.05.2017 17:00Slavonín 1Dolanský
Zelené Balet:RoDo Legendy2 : 630.05.2017 18:00Slavonín 1Kurel
Elektro Otáhal A:SK Véska0 : 302.06.2017 18:00Milo 1Antoš
FK Břuchotín:FC Fiasco2 : 202.06.2017 18:00KřelovBastl
Chalapeňos:FC ZRTV Loko3 : 302.06.2017 20:15Milo 1Dvořák
Meta Pohořany:Roko Samotišky3 : 504.06.2017 09:30PohořanyHudec
 
22. kolo
Jäger 1878:Elektro Otáhal A6 : 523.05.2017 20:15Slavonín 1Dolanský
SK Véska:FK Břuchotín4 : 124.05.2017 20:00VéskaHudec
Roko Samotišky:FC ZRTV Loko6 : 226.05.2017 18:30SamotiškyHudec
RoDo Legendy:SK Kopeček5 : 226.05.2017 19:00VéskaŠvancara
FC Fiasco:Zelené Balet6 : 427.05.2017 10:30Milo 2 
Meta Pohořany:Ditrex5 : 028.05.2017 09:30PohořanyTomiga
 
21. kolo
Ditrex:Roko Samotišky4 : 315.05.2017 17:00Slavonín 1Vavřinec
Zelené Balet:SK Véska1 : 316.05.2017 18:00Slavonín 1Kurel
Elektro Otáhal A:Meta Pohořany3 : 619.05.2017 18:00Milo 1Dvořák
SK Kopeček:FC Fiasco4 : 119.05.2017 18:00Svatý KopečekHudec
FK Břuchotín:Jäger 18785 : 419.05.2017 18:00KřelovMichal
Chalapeňos:RoDo Legendy2 : 519.05.2017 20:15Milo 2Kumr
 
20. kolo
Ditrex:Elektro Otáhal A7 : 809.05.2017 17:00Slavonín 1Švancara
SK Véska:SK Kopeček4 : 210.05.2017 20:00VéskaRybnikář
RoDo Legendy:FC ZRTV Loko0 : 212.05.2017 19:00VéskaVavřinec
Jäger 1878:Zelené Balet8 : 112.05.2017 20:15Slavonín 1Kumr
FC Fiasco:Chalapeňos5 : 513.05.2017 09:30Milo 2Kurel
Meta Pohořany:FK Břuchotín6 : 214.05.2017 09:30PohořanyAntoš
 
19. kolo
Zelené Balet:Meta Pohořany3 : 402.05.2017 19:15Slavonín 1Kumr
FC ZRTV Loko:FC Fiasco4 : 405.05.2017 18:00Milo 2Kurel
Elektro Otáhal A:Roko Samotišky2 : 905.05.2017 18:00Milo 1Vláčil
SK Kopeček:Jäger 18786 : 205.05.2017 18:00Svatý KopečekHudec
Chalapeňos:SK Véska1 : 705.05.2017 19:00Milo 2Kurel
FK Břuchotín:Ditrex8 : 305.05.2017 19:00KřelovŠvancara
 
18. kolo
Ditrex:Zelené Balet3 : 424.04.2017 17:00Slavonín 1Michal
Jäger 1878:Chalapeňos2 : 426.04.2017 19:15Slavonín 1Tomiga
SK Véska:FC ZRTV Loko7 : 426.04.2017 20:00VéskaRybnikář
Roko Samotišky:RoDo Legendy0 : 628.04.2017 18:00SamotiškyHudec
Elektro Otáhal A:FK Břuchotín5 : 228.04.2017 18:00Milo 2Tomiga
Meta Pohořany:SK Kopeček2 : 230.04.2017 09:30PohořanyTomiga
 
17. kolo
Zelené Balet:Elektro Otáhal A5 : 318.04.2017 18:00Slavonín 1Dolanský
FC ZRTV Loko:Jäger 18785 : 321.04.2017 18:00Milo 2Švancara
SK Kopeček:Ditrex1 : 421.04.2017 18:00Svatý KopečekHudec
RoDo Legendy:FC Fiasco8 : 021.04.2017 19:00VéskaMichal
Chalapeňos:Meta Pohořany6 : 221.04.2017 19:00Milo 2Švancara
FK Břuchotín:Roko Samotišky5 : 821.04.2017 19:00KřelovHorecký
 
16. kolo
Ditrex:Chalapeňos1 : 310.04.2017 17:00Slavonín 1Švancara
SK Véska:RoDo Legendy2 : 612.04.2017 20:00VéskaHorecký
Elektro Otáhal A:SK Kopeček5 : 914.04.2017 08:30Milo 1Tomiga
Roko Samotišky:FC Fiasco3 : 014.04.2017 10:00SamotiškyHudec
FK Břuchotín:Zelené Balet6 : 214.04.2017 10:00KřelovBastl
Meta Pohořany:FC ZRTV Loko3 : 416.04.2017 09:30PohořanyHorecký
 
15. kolo
Zelené Balet:Roko Samotišky1 : 504.04.2017 19:00Slavonín 1Vláčil
FC ZRTV Loko:Ditrex4 : 207.04.2017 18:00Milo 2Kumr
SK Kopeček:FK Břuchotín2 : 507.04.2017 18:00Svatý KopečekHudec
RoDo Legendy:Jäger 18783 : 007.04.2017 19:00VéskaTomiga
Chalapeňos:Elektro Otáhal A6 : 307.04.2017 20:15Milo 2Kumr
FC Fiasco:SK Véska6 : 408.04.2017 10:45Milo 1Vavřinec
 
14. kolo
Zelené Balet:SK Kopeček5 : 128.03.2017 18:00Slavonín 1Dolanský
Jäger 1878:FC Fiasco4 : 529.03.2017 19:00Slavonín 1Kumr
Roko Samotišky:SK Véska4 : 531.03.2017 18:00SamotiškyHudec
Elektro Otáhal A:FC ZRTV Loko5 : 531.03.2017 18:00Milo 1Dvořák
FK Břuchotín:Chalapeňos5 : 231.03.2017 18:00KřelovBastl
Meta Pohořany:RoDo Legendy2 : 202.04.2017 09:30PohořanyMichal
 
13. kolo
Ditrex:RoDo Legendy3 : 514.11.2016 17:00Slavonín 1Kurel
Zelené Balet:Chalapeňos3 : 515.11.2016 20:15Slavonín 1Kenša
Jäger 1878:SK Véska0 : 916.11.2016 20:15Slavonín 1Tomiga
FK Břuchotín:FC ZRTV Loko8 : 518.11.2016 18:00KřelovVláčil
SK Kopeček:Roko Samotišky6 : 320.11.2016 09:30Svatý KopečekHudec
Meta Pohořany:FC Fiasco0 : 420.11.2016 09:30PohořanyTomiga
 
12. kolo
SK Véska:Meta Pohořany6 : 108.11.2016 19:00VéskaHudec
FC ZRTV Loko:Zelené Balet0 : 311.11.2016 18:00Milo 2Michal
RoDo Legendy:Elektro Otáhal A8 : 111.11.2016 19:00VéskaHorecký
Roko Samotišky:Jäger 18784 : 712.11.2016 10:00SamotiškyHudec
FC Fiasco:Ditrex11 : 212.11.2016 10:45Milo 1Kurel
Chalapeňos:SK Kopeček8 : 413.11.2016 10:45Milo 2Kumr
 
11. kolo
Ditrex:SK Véska2 : 931.10.2016 17:00Slavonín 1Dvořák
FK Břuchotín:RoDo Legendy5 : 304.11.2016 18:00KřelovVláčil
Elektro Otáhal A:FC Fiasco5 : 304.11.2016 18:00Milo 1Kurel
Chalapeňos:Roko Samotišky8 : 306.11.2016 09:30Milo 2Kumr
Meta Pohořany:Jäger 18780 : 506.11.2016 09:30PohořanyAntoš
SK Kopeček:FC ZRTV Loko2 : 206.11.2016 10:00Svatý KopečekHudec
 
10. kolo
SK Véska:Elektro Otáhal A17 : 325.10.2016 19:00VéskaŠvancara
Jäger 1878:Ditrex4 : 726.10.2016 17:00Slavonín 1Dvořák
RoDo Legendy:Zelené Balet7 : 227.10.2016 19:00VéskaRybnikář
FC ZRTV Loko:Chalapeňos2 : 428.10.2016 09:30Milo 2Kurel
Roko Samotišky:Meta Pohořany1 : 728.10.2016 10:00SamotiškyHudec
FC Fiasco:FK Břuchotín4 : 329.10.2016 10:45Milo 1Antoš
 
9. kolo
Ditrex:Meta Pohořany5 : 417.10.2016 17:00Slavonín 1Dolanský
Zelené Balet:FC Fiasco5 : 418.10.2016 19:15Slavonín 1Dvořák
FK Břuchotín:SK Véska12 : 520.10.2016 18:00KřelovAntoš
SK Kopeček:RoDo Legendy3 : 621.10.2016 16:45Svatý KopečekHudec
Elektro Otáhal A:Jäger 18786 : 321.10.2016 18:00Milo 2Kurel
FC ZRTV Loko:Roko Samotišky3 : 821.10.2016 19:00Milo 2Kurel
 
8. kolo
SK Véska:Zelené Balet8 : 011.10.2016 19:00VéskaHudec
Jäger 1878:FK Břuchotín4 : 1012.10.2016 19:15Slavonín 1Horecký
RoDo Legendy:Chalapeňos7 : 114.10.2016 19:00VéskaDolanský
FC Fiasco:SK Kopeček8 : 015.10.2016 08:30Milo 1Kurel
Roko Samotišky:Ditrex5 : 915.10.2016 10:00SamotiškyHudec
Meta Pohořany:Elektro Otáhal A3 : 616.10.2016 09:30PohořanyHorecký
 
7. kolo
Zelené Balet:Jäger 18784 : 504.10.2016 19:15Slavonín 1Kumr
SK Kopeček:SK Véska1 : 307.10.2016 17:00Svatý KopečekHudec
Elektro Otáhal A:Ditrex6 : 507.10.2016 18:00Milo 1Tomiga
FC ZRTV Loko:RoDo Legendy2 : 507.10.2016 18:00Milo 2Kurel
FK Břuchotín:Meta Pohořany3 : 307.10.2016 19:00KřelovMichal
Chalapeňos:FC Fiasco10 : 309.10.2016 08:30Milo 2Kumr
 
6. kolo
Ditrex:FK Břuchotín10 : 526.09.2016 17:00Slavonín 1Mauthner
SK Véska:Chalapeňos11 : 027.09.2016 19:00VéskaPerutka
Jäger 1878:SK Kopeček6 : 228.09.2016 10:45Slavonín 1Michal
Roko Samotišky:Elektro Otáhal A9 : 430.09.2016 17:30SamotiškyHudec
FC Fiasco:FC ZRTV Loko0 : 601.10.2016 09:30Milo 2Tomiga
Meta Pohořany:Zelené Balet3 : 002.10.2016 09:30PohořanyDolanský
 
5. kolo
Zelené Balet:Ditrex3 : 120.09.2016 19:15Slavonín 1Kumr
SK Kopeček:Meta Pohořany0 : 323.09.2016 17:45Svatý KopečekHudec
FK Břuchotín:Elektro Otáhal A3 : 523.09.2016 19:00KřelovMichal
FC ZRTV Loko:SK Véska3 : 623.09.2016 19:00Milo 2Švancara
RoDo Legendy:Roko Samotišky5 : 323.09.2016 19:00VéskaVavřinec
Chalapeňos:Jäger 18786 : 525.09.2016 09:30Milo 2Antoš
 
4. kolo
Ditrex:SK Kopeček5 : 212.09.2016 17:00Slavonín 1Dvořák
Jäger 1878:FC ZRTV Loko2 : 014.09.2016 20:15Slavonín 1Tomiga
Elektro Otáhal A:Zelené Balet7 : 516.09.2016 18:00Milo 1Kurel
Roko Samotišky:FK Břuchotín4 : 416.09.2016 18:00SamotiškyHudec
FC Fiasco:RoDo Legendy3 : 017.09.2016 10:45Milo 2Antoš
Meta Pohořany:Chalapeňos6 : 218.09.2016 09:30PohořanyTomiga
 
3. kolo
Zelené Balet:FK Břuchotín2 : 506.09.2016 19:15Slavonín 1Kenša
SK Kopeček:Elektro Otáhal A2 : 609.09.2016 18:00Svatý KopečekHudec
FC ZRTV Loko:Meta Pohořany2 : 209.09.2016 19:00Milo 2Mauthner
RoDo Legendy:SK Véska1 : 409.09.2016 19:00VéskaHorecký
FC Fiasco:Roko Samotišky6 : 410.09.2016 10:45Milo 1Horecký
Chalapeňos:Ditrex7 : 311.09.2016 09:30Milo 2Dolanský
 
2. kolo
Ditrex:FC ZRTV Loko8 : 629.08.2016 17:00Slavonín 1Dolanský
SK Véska:FC Fiasco3 : 330.08.2016 19:00VéskaHorecký
Jäger 1878:RoDo Legendy4 : 631.08.2016 20:15Slavonín 1Kenša
FK Břuchotín:SK Kopeček1 : 002.09.2016 18:00KřelovVláčil
Elektro Otáhal A:Chalapeňos4 : 402.09.2016 18:00Milo 1Kurel
Roko Samotišky:Zelené Balet1 : 302.09.2016 18:15SamotiškyHudec
 
1. kolo
SK Véska:Roko Samotišky6 : 1023.08.2016 19:00VéskaHudec
FC ZRTV Loko:Elektro Otáhal A4 : 526.08.2016 18:00Milo 2Kumr
SK Kopeček:Zelené Balet5 : 026.08.2016 18:15Svatý KopečekHudec
RoDo Legendy:Meta Pohořany5 : 226.08.2016 19:00VéskaPerutka
FC Fiasco:Jäger 18783 : 627.08.2016 10:45Milo 1Kumr
Chalapeňos:FK Břuchotín3 : 128.08.2016 10:45Milo 2Tomiga
 


 
Načítám...
 
Načítám...
Načítám...
Banner